Z motoristického roku 2016 síce prešlo len zopár mesiacov, ale to neznamená že nebola núdza o zaujímavé momenty. Pozrite si tie najlepšie a najbláznivejšie.

Foto finiš

Kevin Harvick tesne predstihol Carla Edwardsa o 0.010 sekúnd v pretekoch Nascar Sprint Cup vo Fénixe a vyhral!

Nehoda na Sebringu

https://youtu.be/yxmbbWKNj2Y

Porsche 911 RSR malo kolíziu s Corvette C7 R na okruhu Sebring a obaja pretekári dostali rýchle hodiny a namierili si to rovno do bariéry.

Brutálny kontakt

Ferrari 458 GT3 patriace Sashovi Bottemannemu bolo kompletne zničené po havárii na pretekoch GT Tour vo Francúzku.

Alonsova veľká havária

Fernando Alonso sa druhýkrát narodil po kontakte s Estebanom Gutierrez Haasom počas otváracieho preteku Formuly F1 v Austrálii . Kvôli zraneniam musel vynechať nasledujúce preteky v Bahraine.

Kotúľa sa, kotúľa sa, kotúľa sa

Augusto Scalbi pretekal na pretekoch TC 2000 v Argentíne, keď kvôli problému jeho auto zišlo z trate a prevrátilo sa neuveriteľných 6 krát.

Keď havarujú tímoví kolegovia

To najhoršie, čo sa v motoršporte môže stať je, keď narazíte do svojho tímového kolegu. Presne to sa stalo jazdcovi tímu Ducati MotoGP Andreovi Iannonemu, ktorý vrazil do svojho kolegu Andrea Dovisiosu v poslednom kole v Argentíne.

Iba sa toč

Mokrá tráva a suché pneumatiky na Audi R8 LMS patriacemu Nicolajovi Møller Madsenovi spôsobili túto otočku na poslednej zákrute kvalifikačných pretekov Blancpain GT Sprint v Misane.

Dráma posledného kola

Peter Hickman a Shane ‘Shakey’ Byrne predviedli brilantný boj počas posledného kola druhých britských Superbike pretekov v Silverstone.

Chaos v prvej zákrute

ezgif-2111847400-571354d6ebcf1-57372c4b5e92f

ezgif-2111847400-571354d6ebcf1-57372c4b5e92f

Prvých pár zákrut na čínskom Grand Prix F1 bolo dosť bláznivých s pretekármi Ferrari a Red Bullu. Daniil Kvyat sa zamotal a Lewis Hamilton sa do chaosu dostal tiež. Definitívne to urobilo veci zaujímavejšími!

Tvrdý úder v Spa

Stefan Mücke stratil kontrolu nad jeho Fordom GT s číslom 66 na neslávne známom komplexe Eau Rouge/ Raidillon počas pretekov s názvom: 6 Hours of Spa a utrpel túto obrovskú haváriu! Neuveriteľné, ale nebol vôbec zranený.

Kolízia pretekárov Mercedesu

Mercedes neplánovane okorenil španielske F1 GP keď mali tímoví kolegovia Lewis Hamilton a Nico Rosberg v prvom kole kolíziu!

Inšpirácia: CarThrottle.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Send this to a friend