Za účasti siedmich stoviek zahraničných hostí a novinárov sa včera konala najočakávanejšia automobilová udalosť tohto roka.

Automobilka ŠKODA AUTO predstavila na slávnostnej svetovej premiére v Berlíne svoj nový model ŠKODA KODIAQ. Pôsobivé veľké SUV si prišla osobne pozrieť aj mladá renomovaná herečka Vica Kerekes. Nechýbali ani slovenskí ambasádori značky a elitní športovci Veronika Velez-Zuzulová a Peter Velits.

Nový model ŠKODA KODIAQ, ktorým automobilka vstupuje do segmentu veľkých SUV, sa včera na slávnostnej premiére v Berlíne prvýkrát odhalil svetovému publiku. ŠKODA KODIAQ príde na trh už začiatkom budúceho roka s mimoriadnou ponukou priestoru, charakteristickým dizajnom a najnovšími technológiami, ktoré prekonajú očakávania aj najnáročnejších motoristov.

Spolu s množstvom svetových osobností a najvýznamnejšími predstaviteľmi značky sa svetovej premiéry nového SUV zúčastnila aj medzinárodne uznávaná slovenská herečka Vica Kerekes či legendárny Karel Gott. Nový model si prišli osobne pozrieť aj slovenskí ambasádori značky ŠKODA – úspešná lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová a elitný cyklista Peter Velits, ktorých spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko dlhoročne podporuje.

Novou známou tvárou medzi fanúšikmi automobilov značky ŠKODA je herečka Vica Kerekes, ktorá v súčasnosti nakrúca nielen na Slovensku, ale aj v Nemecku, Poľsku a v Českej republike. „Osobne som bola na nový model značky ŠKODA veľmi zvedavá. Sama sa rozhliadam po novom aute a musím sa priznať, že štýl SUV modelov mi skutočne sedí. Prekvapilo ma, že napriek svojej veľkosti je KODIAQ ako stvorený do jemných ženských rúk. Pôsobí na mňa štýlovo, ale predovšetkým bezpečne.“

Novinka rozširuje modelovú paletu značky ŠKODA o skutočne silný model. Vďaka novému konceptu, výraznému dizajnu a možnosti byť kedykoľvek online bude atraktívnejší, poskytne ešte viac komfortu, istoty a informácií v reálnom čase ako ktorýkoľvek iný automobil v rovnakej triede.

Viac fotografií zo svetovej premiéry modelu ŠKODA KODIAQ na: gallery.skoda-pressevent.com/kodiaqworldpremiere

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Send this to a friend