Krátko pred svetovou premiérou ponúka česká automobilka pohľad do interiéru svojho nového SUV.

Prístrojová doska vsádza na prehľadnosť. Je rozdelená na dve symetrické zóny určené pre vodiča a spolujazdca. Výrazné vertikálne prvky, ako napr. štyri veľké výduchy ventilácie, sú charakteristickým poznávacím znamením interiéru.

Dva prostredné výduchy obklopujú rozmerný displej palubného infotainment systému. Jeho hrany pokračujú v hornej časti prístrojovej dosky a tvoria trapézovitý motív, pripomínajúci podobný detail na prednej kapote nového SUV. Veľký displej je navrhnutý v dizajne pripomínajúcom sklo.

Škoda Kodiaq - zadné sedadlá

Kodiaq bude v ponuke aj s tretím radom sedadiel. Vďaka možnostiam sklápania, pozdĺžneho posunu zadných sedadiel a nastaveniu sklonu operadiel sa tak môže interiér prispôsobiť aktuálnym prepravným potrebám čo do počtu osôb aj množstva batožiny.

S objemom 720 až 2065 l (pri sklopených sedadlách) ponúkne päťmiestna Škoda Kodiaq najväčší priestor pre batožinu  vo svojej triede.

Kodiaq oslávi svetovú premiéru 1. septembra 2016 v Berlíne. Automobilka bude približne 45-minútovú prezentáciu nového modelu prenášať od 19:00 hod naživo cez internet.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Send this to a friend