Škoda predstavila na bratislavskom autosalóne v slovenskej premiére Superb SportLine. Ten sa bude v exteriéri odlišovať o 15 mm zníženým podvozkom, upravenými športovými nárazníkmi, zadným difúzorom, koncovkami výfukov a tiež vybranými dielmi lakovanými čiernou farbou.

Na autosalóne bol vystavený model v sýtej červenej farbe, ktorý v kombinácii s čiernymi diskami a doplnkami pôsobil skutočne extravagantne.

V interiéri ponúkne Superb SportLine okrem iného aj navigačný systém Columbus, Sound System CANTON, kožou obšitý trojramenný športový volant a kožou obšitú hlavicu radiacej páky, športové sedadlá s exkluzívnym čalúnením, pedále v hliníkovom prevedení a ozdobné lišty v karbónovom dekore.

Škoda Superb SportLine

Novinka bude v ponuke s kompletnou motorovou paletou okrem najslabšieho benzínového a dieselového agregátu. Objednávky začnú predajcovia na Slovensku prijímať v septembri. Cena Škody Superb SportLine začína na 31 590 €, verzia Combi bude za príplatok 1200 €.

„Pre fanúšikov značky ŠKODA so športovým srdcom sme pripravili naozajstnú lahôdku v podobe našej vlajkovej lode, modelu Superb, v prevedení SportLine. Som presvedčený, že očarí nejedného slovenského motoristu, a to nielen športovými proporciami, ale aj mimoriadne bohatou výbavou. Návštevníci si tiež môžu sadnúť za volant nových modelov Fabia Combi a Rapid Spaceback v outdoorovej verzii ScoutLine, ktoré budú od mája k dispozícii v rámci limitovanej edície za zvýhodnené ceny,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Výstavnú premiéru mala aj Octavia RS s pohonom 4×4. Návštevníkom autosalónu sa predstavili aj modely Fabia Combi a Rapid Spaceback v prevedení ScoutLine.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Send this to a friend